Novinky - Blog

pondělí, 21 září 2015 10:13

Okresní atletický středoškolský pohár Corny 2015/2016

Družstvo sportovců SPŠ Trutnov Družstvo sportovců SPŠ Trutnov

Na okresním kole středoškolského atletického poháru pro školní rok 2015/2016 jsme nakonec stanuli těsně „pod bednou“ a nenavázali tak, na předchozí úspěšné ročníky.

Ve středu, 16. září 2015, jsme se zúčastnili okresního atletického středoškolského poháru ve Dvoře Králové nad Labem.

Po odchodu několika výborných atletů ze 4. ročníků nebylo jednoduché vybrat TOP 12 závodníků zvláště, když termín závodu neumožnil prověřit všechny nadějné žáky a pro nemoc odřekli účast dva nominovaní (Maršík loni 6. na mistrovství republiky). I tak jsme nakonec sestavili velmi dobré družstvo, které bojovalo o čelní příčky.

I když jsme nakonec stanuli těsně „pod bednou“ na 4. místě, výkon 7.937 bodů je vzhledem k okolnostem víc než přijatelný. Za třetím družstvem z trutnovského gymnázia jsme byli jen o 68 bodů a za druhým z gymnázia Dvůr Králové nad Labem o 107 bodů. Tentokrát zvítězili borci z dvorské SŠIS Dvůr Králové nad Labem se ziskem 8.251 bodů a postupují do krajského kola. Za námi stanula další tři družstva.

Poděkování za maximální snahu a předvedené výkony si zaslouží všichni naši účastníci: