středa, 23 listopad 2016 08:26

Krajské kolo v piškvorkách jsme už nezvládli

Napsal(a)
Ilustrační obrázek Ilustrační obrázek Mgr. Petr Sedláček

Po úspěchu v oblastním kole a postupu do krajského kola v „pIšQworkách“ pro školní rok 2016/2017 se nám v kraji dne 14. listopadu bohužel nepodařilo potvrdit naše kvality a skončili jsme na 5. – 16. místě.

Letošní krajské kolo se opět konalo v Hradci Hrálové. Dorazilo celkem 16 vítězných týmů oblastních kol Královéhradeckého kraje. Účast v Grand finále v Brně mohly vyhrát pouze dva týmy. Po úvodní prezentaci pořadatelky rozlosovali týmy do 4 skupin po 4 týmech. Na náš tým Hugo byl zařazen do skupiny D. Zde jsme se setkali s týmy The Incredibles, PPAP a Šálini. Zatímco tým The Incredibles pro nás byl snadný soupeř, tak o ostatních se to říci nedalo. S týmem PPAP i s týmem Šálini jsme prohráli, což nám vyneslo celkové 3. místo ve skupině D. Bohužel to znamenalo konec našeho soutěžení. Přibližně ve 12 hodin se začalo hrát play-off bez naší účasti a tak jsme se zklamáním odjeli domů.

Výsledky:

  1. Shober shabes (Gymnázium, SOŠ, SOU a VOŠ Hořice)
  2. Komise pro legalizaci teroristických organizmů a jejich rehabilitaci ve společnosti (Gymnázium a SOŠ pedagogická Nová Paka)
  3. Pálivý led (Gymnázium F. M. Pelcla)

Naši školu reprezentovali:

Jan Bartoníček
Tomáš Hejna
Tomáš Kolocsai
Vojtěch Rygr
Marek Weinelt