čtvrtek, 30 listopad 2017 13:17

Soutěž „Poznej SPŠ Trutnov 2017“

Napsal(a)
Soutěž „Poznej SPŠ Trutnov 2017“ Soutěž „Poznej SPŠ Trutnov 2017“

Velká zimní soutěž určená žákům 9. tříd základních škol Královéhradeckého kraje o hodnotné ceny, kterou připravila Střední průmyslová škola, Trutnov, Školní 101 s partnerem soutěže DLNK s.r.o., Česká Skalice.

Ve spolupráci s firmou DLNK s.r.o., Česká Skalice jsme pro žáky 9. tříd základních škol v Královéhradeckém kraji připravili zimní soutěž o skvělé ceny.

Co můžeš vyhrát?

  1. Tablet MODECOM FreeTAB 9704 IPS2 X4
  2. Tachometr SPECIALIZED SpeedZone Sport Wireless Black
  3. Vědecký kalkulátor HP 30S
  4. Počítačová myš HP Wireless Mouse X3000

Co pro výhru musíš udělat?

Prostřednictvím internetu správně odpovědět na 9 otázek a pak doufat, že při losování ze správných odpovědí bude vylosováno zrovna tvoje jméno.

Odpovědi na všechny otázky najdeš na webu SPŠ Trutnov. Potom můžeš zkusit čarovat, aby vylosovali zrovna tvoje jméno. No, a když to náhodou nevyjde, tak se alespoň přesvědčíš o tom, že bez štěstí to prostě někdy nejde ;-)

Mohu svoji šanci nějak vylepšit?

Ano můžeš. Pokud navštívíš naše ukázkové hodiny a samozřejmě správně odpovíš na všech 9 soutěžních otázek, bude tvoje jméno do slosovacího koše vloženo navíc tolikrát, kolika ukázkových hodin se zúčastníš. A to už stojí za to! Přidej se k nám do skupiny "Chci studovat na SPŠ" na Facebooku a včas se o ukázkových hodinách dozvíš a můžeš se na ně přihlásit. Počet míst je omezen!

Chci soutěžit


Ceny do soutěže věnovala firma DLNK s.r.o., Česká Skalice - specialista v oblasti ICT (http://www.dlnk.cz )

Logo DLNK