Novinky - Blog

pondělí, 30 duben 2018 13:52

Výuku angličtiny s asistentem z USA po celý rok!

Naší škole se podařilo prostřednictvím komise J. W. Fulbrighta získat na celý školní rok 2018/2019 asistenta do výuky angličtiny z USA.

Asistent bude spolupracovat na hodinách s učiteli angličtiny, ale může se účastnit i mimoškolních aktivit, například školních výletů, plesů a jiných akcí školy. Věříme, že se asistent stane plnohodnotnou součástí pedagogického sboru, přispěje k oživení výuky angličtiny a že desetiměsíční spolupráce školy s asistentem bude pro většinu učitelů i studentů skvělou zkušeností, umožňující vlastní profesní rozvoj, bližší seznámení s novou kulturou a snad i navázání dlouhotrvajících přátelství.

Veškeré náklady spojené s pobytem asistenta na naší škole pokryje stipendium od Fulbrightovy komise. Ta v letošním roce obdržela 170 přihlášek ze škol po celé České republice a na školy umístila 32 asistentů. Asistenti si Českou republiku vybírají z 66 zemí, které jsou v programu zapojeny.

Události

Žádné události

Novinky e-mailem

Přihlaste se k zasílání novinek nebo informací o přijímacím řízení.

Přihlásit se

Kontaktujte nás