Novinky - Blog

středa, 15 prosinec 2021 08:34

Exkurze do Národního divadla

Napsal(a)

V předvánočním čase 7. prosince 2021 jsme se vydali na školní exkurzi do Národního divadla v Praze. Celé akce jsme se účastnily dvě třídy a to 2. a 3. ročník studijního oboru Informační technologie a management.

Do Prahy jsme všichni vyrazili už v brzkých ranních hodinách, aby nám z našeho programu nic neuteklo. Krátce před jedenáctou hodinou nás už vyhlíželi naši průvodci, kteří nás provedli celým divadlem, zasvětili nás do jeho historie a pověděli nám spoustu nových informací, které se nám jistě budou hodit i v následujících ročnících.

Po prohlídce divadla nás čekala naučná procházka vánoční Prahou, při které jsme se dozvěděli mnoho zajímavého nejen z českého jazyka, ale i z ekonomiky. Naše procházka končila na Václavském náměstí, kde jsme měli chvilku volna pro sebe a mohli si užívat vánoční náladu. Čas nám ale rychle utíkal a naše exkurze se pomalu blížila ke konci.

Počasí nám přálo a celý den se hezky vyvedl. Našim učitelům se podařilo nás pořádně unavit, proto není divu, že jsme po cestě zpátky ve vlaku všichni usnuli.

Autor: Michaela Bezkočková, Tomáš Regina, Vlastimil Růžička

Události

Žádné události

Novinky e-mailem

Přihlaste se k zasílání novinek nebo informací o přijímacím řízení.

Přihlásit se

Kontaktujte nás