Vytisknout tuto stránku
středa, 03 říjen 2018 12:12

Spolupráce s firmou KASPER KOVO se prohlubuje

Napsal(a)
Ilustrační obrázek Ilustrační obrázek

Na pozvání jednatele a majitele společnosti Ing. Rudolfa Kaspera navštívili společnost KASPER KOVO ředitel školy Ing. Vladislav Sauer spolu se zástupcem pro praktické vyučování Janem Kafkou, za účelem projednání další vzájemné spolupráce.

Jednání s Ing. Rudolfem Kasperem se neslo v přátelské atmosféře. Probírala se zejména témata další spolupráce mezi společností a školou. Ing. Kasper potvrdil škole pomoc finanční i materiální. Tak jako v minulém školním roce i v tomto obdrží škola finanční dar ve výši 200 tis. Kč, určený zejména na dovybavení a modernizaci školních strojních dílen. Společnost také poskytne škole bezplatně nepotřebný materiál, který využijí naši žáci na pracovišti pro praktické vyučování v Mladých Bukách. Potvrdil rovněž partnerství společnosti v tradičních soutěžích „Strojař roku“ a „Nástrojař roku“. V tomto školním roce se také mohou těšit žáci, kteří ve společnosti KASPER KOVO provádějí v rámci odborného výcviku produktivní činnost, na navýšení finanční odměny za tuto činnost na částku Kč 75,-/hodinu.

Na oplátku zase Ing. Kasper rád přivítá naše žáky ve společnosti v co nejhojnějším počtu. Vybraným žákům nabízí stipendium. Uskuteční se rovněž exkurze žáků a učitelů školy.

logo kasper big

Související položky (podle značky)