Novinky - Blog

V úterý 14. května měli žáci 1. ročníku oboru Strojírenství - počítačová grafika 4hodinový workshop na podporu finanční gramotnosti.

Minulý týden k nám opět zavítal náš „starý známý“ novinář, pan Stanislav Motl.

Informace o 2. kole přijímacího řízení ke studiu ve Střední průmyslové škole, Trutnov, Školní 101 pro školní rok 2024/2025.

Výsledkové listiny přijímacích zkoušek pro školní rok 2024/2025.

úterý, 14 květen 2024 09:30

3ds Max – závěrečné práce 2024

V rámci cvičení počítačové grafiky před praktickou maturitou, odevzdávají žáci 4. ročníku oboru Informatika a management každoročně závěrečnou práci. Letos na ní nebylo tolik času, ale i tak se našly pěkné modely, na kterých je znát i spousta práce doma.

Není tomu tak dávno, kdy jsme Klicperovo divadlo navštívili naposledy. Z kraje roku jsme v podání místního ansámblu zhlédli Zbabělce. Ve čtvrtek 9. května byla na programu hra o poznání náročnější. Hra, tragédie, milostné drama, detektivka i příběh šílenství. To je Hamlet od Williama Shakespeara.

úterý, 14 květen 2024 08:51

Zkušenosti v krajském kole SOČ 2024

Po více jak roce vývoje jsme projekt „Model Autonomního mobilního robota s integrací do skladového systému StiSystema“ vytvořený Alešem Obrem, Jakubem Kosinkou a Mikem Rotterem přihlásili do soutěže SOČ.

V průběhu jarního týdne se na malebném území pod Zvičinou odehrál jedinečný sportovně turistický kurz, který nabídl zážitky, dobrodružství a nezapomenutelné chvíle.

Přesto, že čtyři hodiny krajského kola Matematické olympiády Pavel absolvoval s teplotou, dokázal se mezi samými gymnazisty propočítat na nádherné 3.-6. místo! Blahopřejeme.