pondělí, 18 leden 2021 07:53

Druhý On-line den otevřených dveří

Napsal(a)

Dne 16. 1. 2021 jsme pro zájemce o studium zorganizovali on-line den otevřených dveří. K tomuto kroku jsme byli donuceni z důvodů epidemiologických omezení v souvislosti s onemocněním COVID-19, a tím nemožnosti uskutečnit klasický den otevřených dveří.

Zájemce o studium a jejich rodiče jsme stručně informovali o možnosti studia na naší škole, způsobu přijímacího řízení a organizaci přijímací zkoušky „nanečisto“ pro žáky, kteří podají přihlášku na naší školu. 

Součástí on-line přenosu, do kterého se připojilo přes 70 účastníků, byla také diskuze, kde padlo téměř 40 dotazů k přijímacímu řízení a studiu jednotlivých oborů na naší škole.

Nutno podotknout, že veškeré zveřejněné informace a termíny o přijímacím řízení mohou z důvodu epidemilogické situace doznat změn. Všem zájemců o studium na naší škole doporučujeme sledovat naše webové stránky nebo se přihlásit k zasílání novinek. Zajistíte si tak včasné informování o případných změnách o způsobu přijímacího řízení a organizaci přijímací zkoušky „nanečisto“.

Přihlásit se k zasílání novinek