sobota, 21 listopad 2020 10:57

On-line den otevřených dveří

Napsal(a)

Dne 21. 11. 2020 jsme pro zájemce o studium zorganizovali on-line den otevřených dveří. K tomuto kroku jsme se rozhodli z důvodů epidemiologických omezení v souvislosti s onemocněním COVID-19 a tím nemožnosti uskutečnit klasický den otevřených dveří.

Zájemce o studium a jejich rodiče jsme stručně informovali o možnosti studia na naší škole, způsobu přijímacího řízení a organizaci přijímací zkoušky „nanečisto“ pro žáky, kteří podají přihlášku na naší školu.

Součástí on-line přenosu, do kterého se připojilo 45 účastníků, byla také diskuze a pozvánka na den otevřených dveří dne 16. ledna 2021. Doufáme, že nám již epidemiologická situace umožní tuto akci uskutečnit a zájemcům o studium ukázat prostory školy, včetně špičkového vybavení.

Více o dni otevřených dveří 16. 1. 2020.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Prezentace s informacemi z on-line přenosu...