úterý, 25 září 2018 14:47

Roboti opět v akci!

Napsal(a)

Po prázdninách se znovu probouzí svět vědy a techniky na naší škole. Roboti žhaví motory, aktivují senzory a vydávají se vstříc novým nadšencům a zájemcům o robotiku!

Chceš se přidat do týmu skvělých lidí, kteří budou u zrodu nových originálních robotických sestav, humanoidů, vozítek nebo třeba robotických zvířat?

A teď vážně…

Náš kroužek nabízí možnost postavit si (a oživit) vlastního robota ze stavebnic Lego Mindstorms NXT a EV3. Dále jsou zájemcům k dispozici stavebnice platformy Dynamixel (ROBOTIS), které nabízí možnost vytvářet pokročilejší robotické sestavy. Všechny stavebnice jsou navíc obohacené o velké množství rozšiřujících součástí, takže bude o zábavu skutečně postaráno.

Produkty kroužku bývají ozdobou nejedné školní, či mimoškolní akce.

Kolik to stojí?

Kroužek probíhá bezplatně v prostorách školy v budově ve Školní 101.

Kdo se může přihlásit?

Přihlásit se mohou žáci naší školy, ale i žáci druhého stupně základních škol!

Kdy bude první schůzka?

Úvodní (informační) schůzka se koná dne 8. 10. 2018, od 15:00 hod. Sraz zájemců je před budovou SPŠ Trutnov v ulici Školní 101. Schůzka je pro žáky naší školy i žáky z řad ZŠ.

Jak se přihlásit?

Pokud tě nabídka zaujala a chtěl by ses k nám přidat nebo vědět další informace, tak neváhej a kontaktuj vedoucího kroužku na e-mailové adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Budeme se těšit na mladé technické naděje!