Novinky - Blog

středa, 25 říjen 2023 08:49

V 1. kole futsalové ligy 2023/2024 jsme vybojovali postup

Ilustrační foto Ilustrační foto

Dne 23. října 2023 se v Trutnově konalo 1. kolo futsalové ligy pro střední školy. Turnaje se kromě nás účastnily týmy z Náchoda a Jaroměře.

V prvním zápase s Náchodem, jsme od začátku tahali za kratší konec. Obdrželi jsme dva rychlé góly. Do konce poločasu jsme dokázali alespoň snížit na 1:2. Na začátku druhého poločasu A. Doležal svou druhou brankou dosáhl vyrovnání. Pak jsme ale znovu inkasovali a přes veškerou snahu zápas skončil naší porážkou 2:3.

K postupu bylo třeba porazit Jaroměř, která svůj první zápas s Náchodem prohrála 1:3. Naši hráči si zřejmě mysleli, že to půjde samo a v poločase jsme prohrávali 1:3, opět po neuvěřitelných chybách. V ten moment zřejmě pochopili že bez větší bojovnosti to nepůjde a na hřišti byl najednou úplně jiný tým. Konečný výsledek 7:4 nás posílá do druhého kola futsalové ligy. Hatrikem se ukázal hlavně M. Rada. Skvělý výkon ale v druhém poločase předvedli všichni na hřišti. Zbývá jen doufat, že si kluci uvědomí, že uspět v dalších kolech můžeme jen hrou jako z druhého poločasu s Jaroměří.